GASGAS SM 700
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
GASGAS SM 700 2024 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Poky
Az eros egyhengeres még mindig mosolyt csal a motoros arcára. Minél szukebbek a sugarak, annál jobban teljesít az SM 700. A sportos futómu több teljesítményt nyújt kanyarodáskor, mint kényelmet hosszú távon. A GasGas remek példája annak, hogy milyen vonzó a lényegre való összpontosítás. Igazi szórakoztató gép, nagyszeru, hogy még mindig építenek ilyesmit.
Olvassa el a teljes cikket az 1000PS.com oldalon

Kulcs Specifikáció GASGAS SM 700 2024
Motor és Meghajtás
| Furat | 105 mm |
|---|---|
| Löket | 80 mm |
| Max. Teljesítmény | 74 HP |
| Max. Nyomaték | 73.5 Nm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Antihopping |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 692.7 ccm |
Első Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|---|
| Rugóút | 215 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|---|
| Rugóút | 240 mm |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.6 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | ABS, Utazási módok, Kanyar-ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Ülésmagasság -tól | 898 mm |
|---|---|
| Száraz tömeg | 148.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 13.5 l |
| Max. megtehető táv | 329 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 96 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.1 l/100km |
Legfrissebb cikkek 1000 LE motorról GASGAS SM 700
Ár GASGAS SM 700
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
GASGAS SM 700 Előzmények
GASGAS SM 700 2023

74 HP
692.7 ccm
148 kg
4 126 574,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK GASGAS SM 700
- Mennyi a GASGAS SM 700 aktuális piaci ára?
- Egy 2023-as GASGAS SM 700, amely átlagosan 2 208 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 278 070 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy GASGAS SM 700 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a GASGAS SM 700 modell hozzáférhetősége?
- A Supermoto-típusú motorokhoz mérten a GASGAS SM 700 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű GASGAS SM 700 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt GASGAS SM 700 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2022 gyártási évét, akkor a GASGAS SM 700 árstabilitása a Supermoto-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -3%, a második évben -5% és a harmadik évben pedig -2% volt.
- Mennyire közkedvelt a GASGAS SM 700?
- Erős a kereslet a piacon a GASGAS SM 700 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
GASGAS SM 700 Képek
Forrás: 1000PS








További képek megjelenítése
























